Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd Fabrika turu

Müşteri yorumları
Şu anda yeni bir projeyi bütçeliyorum, dronlarımız için daha fazla OEM modülleri sağlamanızı rica ediyorum.

—— Karpovets

Birçok wifi müdahalesi ve ayrıca bina içinde bir hücresel tekrarlayıcı ile hava kapalı ve güçlü çok yollu alanda test yaptık. Neyse ki sistemimiz COFDM TDD IP telsizimiz yeni amplifikatörümüz ile daha iyi ve beklenenden daha iyi çalışıyor.

—— Ducasse

Geçtiğimiz yıl bize gönderdiğiniz 1080p yayıcı ile geçiş testi yaptım ve mükemmel çalışıyor. Şimdi, 500 metrede bir şasi ile şantiye iletimi için bir 4k video gönderme projesi var, lütfen bize bazı çözümler verin.

—— DECORME

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Şirketin kuruluşundan bu yana, biz pazar odaklı, ağ ve teknoloji platformu inşa dayanır. Biz yenilikçi yüksek teknoloji şirketi yapımında temel, şirket RF teknolojisi ve MPEG2 / MPEG4 / H ile profesyonel bir araştırma ekibi var .264 kodu, dijital video işleme, gömülü ekipman alanları. Kullanıcılara entegre COFDM kablosuz video iletim sistemleri ve teknik destek hizmetleri sağlar.

 • OEM / ODM
  Huanuo Innovate Technology co., LTD bir üretici ve özel çözümler OEM ve ODM için kolluk, yüksek çözünürlüklü dijital televizyon yayın sistemi, mobil TV sistemi, IPTV sistemi, UVA & UGV, hava fotoğrafçılığı, Haberler, spor etkinlikleri, gizli soruşturma, sağlayan Video gözetleme, 10+ yıl boyunca gerçek zamanlı kablosuz video iletim sistemi. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli gözetim ürünleri, mühendislik deneyimi, hızlı yanıt ve bir ekip sunuyoruz.

  Mühendislik kadromuz geniş bir aktif ve pasif RF ve mikrodalga elektronik ve gömülü yazılım ve ürün yazılımı tasarımında deneyimlidir. Tam tasarım araçları ve test ekipmanları seti ile, özel ürün gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Fabrikamız, tam üretim ile tasarım ve prototip aşamalarından toplam proje yönetimini destekleyecek şekilde yapılandırılmıştır.

 • Ar-Ge
  Şirketimiz, mini cofdm video verici ve alıcı gücü, özelleştirilmiş çözümler ve müşterinin isteği olarak OEM modülü ile kablosuz video iletim ekipmanlarının geliştirilmesi üzerine odaklanmıştır. Araştırma ve Ar-Ge geliştiricileri, araştırmanın ardından personelin% ​​70'ini oluşturmaktadır. yıllardır gelişen teknoloji ve teknoloji birikimi, RF alanında temel teknolojileri kavramış ve çip seviyesi ve algoritma seviyesi teknolojisi geliştirme yeteneğine sahiptir.

İletişim bilgileri
Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Wendy

Faks: 86-755-8830-8460

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Birim J, Kat 16, Blok C, NEO binası, Alan Futian, Shenzhen, Guangdong, Çin.