Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd şirket Profili
Çin Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd şirket Profili
Çin Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd şirket Profili
Çin Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd şirket Profili
1 2 3 4

Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

Shenzhen Huanuo Yenilikçi Teknoloji co. kablosuz mobil dijital video tranmission system.Our şirket araştırma ve üretim odaklanarak bir yüksek teknoloji şirketi, Mini cofdm video verici ve alıcı, müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş çözümler ve OEM modülü gücü ile kablosuz video iletim ekipmanlarının geliştirilmesi odaklanmıştır talep bizim avantajıdır. Mühendisler ve Ar-Ge geliştiricileri, araştırma geliştirme ve teknoloji birikimi yıllar sonra şirketimizin RF alanında temel teknolojileri kavradı ve çip seviyesi ve algoritma seviyesi teknolojisi geliştirme yeteneğine sahip sonra, personelin% ​​70'ini oluşturmaktadır.

Şirketin kuruluşundan bu yana, biz pazar odaklı, ağ ve teknoloji platformu inşa dayanır. Biz yenilikçi yüksek teknoloji şirketi yapımında temel, şirket RF teknolojisi ve MPEG2 / MPEG4 / H ile profesyonel bir araştırma ekibi var .264 kodu, dijital video işleme, gömülü ekipman alanları. Kullanıcılara entegre COFDM kablosuz video iletim sistemleri ve teknik destek hizmetleri sağlar.

Shenzhen Huanuo Yenilikçi Teknoloji co. LOS / NLOS ortamlarında bulunan kablosuz yüksek hızlı mobil video aktarım endüstrisinde sürekli olarak araştırma ve yeniliklere yoğunlaşmaktadır. Tam analog ve dijital COFDM taşınabilir ve sabit vericiler, minyatür video / ses dahil olmak üzere taşınabilir COFDM dijital mikrodalga sistemlerini tasarlar ve üretir. gözetim uygulamaları, UAV ve UGV sistemi için hafif video / data vericileri ve alıcıları için vericiler ve alıcılar, endüstride performans ve özellikler sunarken zorlu ortamlara dayanacak şekilde üretilmiştir.

Mühendislik kadromuz geniş bir aktif ve pasif RF ve mikrodalga elektronik ve gömülü yazılım ve ürün yazılımı tasarımında deneyimlidir. Tam tasarım araçları ve test ekipmanları seti ile, özel ürün gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Fabrikamız, tam üretim ile tasarım ve prototip aşamalarından toplam proje yönetimini destekleyecek şekilde yapılandırılmıştır.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Huanuo

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 5 Million-8Million

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

2008 yılında şirket, 2 / 2.5 / 4/8 MHz kodlu modülasyon panosunu ve kablosuz video aktarım ekipmanlarını, araca monteli kablosuz video iletim ekipmanlarını vs.

2010 yılında şirket dijital röle görüntü aktarımı ekipmanları haber ürünlerini piyasaya sürdü, gerçek zamanlı kayıpsız COFDM vedio sinyalini alabilir veya iletebilir, bu yaklaşım çözüm mesafesini uzatabilir, aynı zamanda şirket yeni ürünleri piyasaya çıkardı Tam depleks COFDM IP ekipmanı. Hızlı hareket eden durumda, tek bir kablo yüksek kalitede vedio ve ses sinyallerini kolayca iletebilir ve alabilir. Hızlı hareket eden video konferansı gerçekleşiyor.

Firmamızın yeni ürünü hızlı hareket eden koşullarda COFDM + H. 264 HD 1080P'yi daha iyi destekleyecek, müşterilere şok edici video efektleri ve gerçek zamanlı reprodüksiyon sahne resmi getirecektir.

Firma Servisi

Biz kablosuz cofdm video verici ve alıcı, kablosuz köprü ağ ve kablosuz mikrodalga video iletim sistemi konusunda uzmanlaşmış. Yaygın olarak kullanılan yüksek kaliteli ve yüksek standart gereksinimlerinde kullanılan İHA sistemi, yangınla mücadele, kolluk, hükümet, askeri, Haberler hava fotoğrafçılığı, Harita Ölçümü ve diğer endüstriyel uygulamalar.


Gözetim uygulamaları için minyatür video / ses vericileri ve alıcıları, UAV ve UGV sistemi için hafif video / veri vericileri ve alıcıları içeren standart ürün serilerimiz, sektör lideri performans, özellikler ve fiyatlar sunarken zorlu ortamlara dayanacak şekilde üretilmiştir.

Şirket takım

İLETİŞİM

Adres: Birim J, Kat 16, Blok C, NEO binası, Alan Futian, Shenzhen, Guangdong, Çin.