Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd
Ana sayfa

Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

Şu anda yeni bir projeyi bütçeliyorum, dronlarımız için daha fazla OEM modülleri sağlamanızı rica ediyorum.

—— Karpovets

Birçok wifi müdahalesi ve ayrıca bina içinde bir hücresel tekrarlayıcı ile hava kapalı ve güçlü çok yollu alanda test yaptık. Neyse ki sistemimiz COFDM TDD IP telsizimiz yeni amplifikatörümüz ile daha iyi ve beklenenden daha iyi çalışıyor.

—— Ducasse

Geçtiğimiz yıl bize gönderdiğiniz 1080p yayıcı ile geçiş testi yaptım ve mükemmel çalışıyor. Şimdi, 500 metrede bir şasi ile şantiye iletimi için bir 4k video gönderme projesi var, lütfen bize bazı çözümler verin.

—— DECORME

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

1 2 3 4
Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd
jianchitiqiu nihaoa
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Huanuo
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 5 Million-8Million
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 70% - 80%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
Shenzhen Huanuo Yenilikçi Teknoloji co. kablosuz mobil dijital video tranmission system.Our şirket araştırma ve üretim odaklanarak bir yüksek teknoloji şirketi, Mini cofdm video verici ve alıcı, müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş çözümler ve OEM modülü gücü ile kablosuz video iletim ekipmanlarının geliştirilmesi odaklanmıştır talep bizim avantajıdır. Mühendisler ve Ar-Ge geliştiricileri, araştırma geliştirme ve teknoloji birikimi yıllar sonra şirketimizin RF alanında temel teknolojileri kavradı ve çip seviyesi ve algoritma seviyesi teknolojisi geliştirme yeteneğine sahip sonra, personelin% ​​70'ini oluşturmaktadır.

Şirketin kuruluşundan bu yana, biz pazar odaklı, ağ ve teknoloji platformu inşa dayanır. Biz yenilikçi yüksek teknoloji şirketi yapımında temel, şirket RF teknolojisi ve MPEG2 / MPEG4 / H ile profesyonel bir araştırma ekibi var .264 kodu, dijital video işleme, gömülü ekipman alanları. Kullanıcılara entegre COFDM kablosuz video iletim sistemleri ve teknik destek hizmetleri sağlar.

Shenzhen Huanuo Yenilikçi Teknoloji co. LOS / NLOS ortamlarında bulunan kablosuz yüksek hızlı mobil video aktarım endüstrisinde sürekli olarak araştırma ve yeniliklere yoğunlaşmaktadır. Tam analog ve dijital COFDM taşınabilir ve sabit vericiler, minyatür video / ses dahil olmak üzere taşınabilir COFDM dijital mikrodalga sistemlerini tasarlar ve üretir. gözetim uygulamaları, UAV ve UGV sistemi için hafif video / data vericileri ve alıcıları için vericiler ve alıcılar, endüstride performans ve özellikler sunarken zorlu ortamlara dayanacak şekilde üretilmiştir.

Mühendislik kadromuz geniş bir aktif ve pasif RF ve mikrodalga elektronik ve gömülü yazılım ve ürün yazılımı tasarımında deneyimlidir. Tam tasarım araçları ve test ekipmanları seti ile, özel ürün gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Fabrikamız, tam üretim ile tasarım ve prototip aşamalarından toplam proje yönetimini destekleyecek şekilde yapılandırılmıştır.

İletişim bilgileri
Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. Wendy

Faks: 86-755-8830-8460

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)